KASPER FAUNAFOOD

Pod znakiem handlowym Kasper Faunafood, Arie Blok Pet Food opracowuje, produkuje oraz sprzedaje szeroki asortyment wysokiej jakości produktów dla zwierząt domowych, hobbistycznych i egzotycznych. Dzięki Kasper Faunafood nie tylko hobbiści, ale również profesjonalni użytkownicy, np. ogrody zoologiczne i hodowcy, osiągają najwyższe wyniki.

Punktem wyjścia dla naszych produktów jest zawsze rodzaj pożywienia spożywany przez zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Jest to uwzględniane przy komponowaniu paszy. Istotną kwestią braną pod uwagę są również wymagania żywieniowe zwierząt w trakcie różnych faz rozwojowych. Jest to powód, dla którego opracowujemy mieszanki wstępne, które umożliwiają spełnić zapotrzebowanie w zakresie witamin, minerałów i pierwiastków śladowych. Poza tym surowce są dobierane z wymaganą starannością oraz poddawane kontroli w celu upewnienia się, czy wartość odżywcza pokarmu i udział procentowy określonych składników spełniają standardy najwyższej jakości.

Arie Blok Pet Food posiada certyfikat GMP+ (GMP + HACCP, w zakresie obrotu i produkcji pasz zwierzęcych). Surowe standardy dotyczące jakości i procedur kontrolowane są w naszym własnym certyfikowanym laboratorium. Zwierzęta karmione produktami Kasper Faunafood są zdrowsze i osiągają lepszą wydajność. Nasze wysokiej jakości pasze gwarantują wysoką wydajność.

Produkty

Sprawdź produkty z kategorii

Żywienie i pielęgnacja

Kasper Faunafood, specjalista od pasz i karm dla zwierząt hobbistycznych, egzotycznych oraz domowych, może pochwalić się szeroką ofertą produktów paszowych dla wielu gatunków zwierząt pochodzących z wielu różnych biotopów, na każdym etapie ich życia.

Młode zwierzęta potrzebują więcej białka niż dorosłe osobniki. Z kolei zwierzę do pokazów ma większe zapotrzebowanie na energię. Dla zwierząt w stanie spoczynku pasza codzienna będzie odpowiednia, pod warunkiem, że otrzymają dodatkowo wszystkie niezbędne składniki pokarmowe. Eksperci z Kasper Faunafood specjalizujący się w odżywianiu zwierząt opracowują mieszanki o najróżniejszym składzie w oparciu o literaturę specjalistyczną, wiedzę biologiczną oraz, co najważniejsze, o doświadczenie Państwa – użytkowników profesjonalnych i półprofesjonalnych.

Opakowania

Dla hodowców-amatorów, którzy chcą zapewnić swoim zwierzętom najlepsze warunki bytowe, Kasper Faunafood oferuje mniejsze opakowania paszy o nazwie Kasper Faunafood HobbyLine, ważące od 1,5 kg (w przypadku produktów dla hodowli) do 4 kg .

Kasper Faunafood Goldline (również w małych opakowaniach) to specjalny przysmak dla drobiu i ptaków żyjących na zewnątrz. Opakowania napełniane są produktem w atmosferze bezpiecznej (Freshpack) i dlatego ich zawartość pozostaje dłużej świeża. Kasper Faunafood nie dodaje żadnych syntetycznych antyoksydantów, takich jak BHA/BHT (E320/E321) czy etoksykina.

Pasza Kasper Faunafood dostępna jest w 20-kilowych workach. Duże opakowania są idealnym rozwiązaniem dla (pół-)profesjonalnych hodowców i hobbistów posiadających sporą liczbę zwierząt. Hodowcy wybierają Kasper Faunafood ze względu na to, że zwierzęta karmione tymi produktami osiągają lepsze wyniki i są bardziej wydajne. Ponadto pasza ta sprawia, że zwierzęta pozostają w najlepszej kondycji. Specjaliści wybierają Kasper Faunafood.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart