HOPE FARMS

Już od wielu lat firma Hope Farms wprowadza na rynek karmy dla gryzoni produkowane w warunkach kontrolowanych ze szczególnym naciskiem na aspekt „zdrowia”. Obecnie wielu producentów karm deklaruje, że oferowane przez nich produkty są naturalne, jednakże Hope Farms od samego początku produkuje mieszanki bez stosowania syntetycznych dodatków zapachowych, smakowych czy barwników. Punktem wyjścia dla naszych produktów jest zawsze rodzaj pożywienia spożywany przez zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Poza tym firma uważnie śledzi wszelkie nowinki ze świata naukowego. Dlatego produkty Hope Farms nie tylko są smakowite, ale również ich skład oparty jest na badaniach naukowych.

Hope Farms kocha Twojego zwierzaka prawie tak bardzo jak Ty. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zdrowe zwierzę potrzebuje czegoś więcej niż dobrego pożywienia. Każde zwierzę potrzebuje dobrego domu i odpowiedniej opieki, ale również dużej dozy troski i miłości.

Produkty

Sprawdź produkty z kategorii

Żywienie i pielęgnacja

Wiemy, czego najbardziej potrzebuje twój pupil.

Między odżywianiem a zdrowiem istnieje wyraźny związek, również w przypadku zwierząt. Zdrowe odżywianie jest istotne dla wszystkich zwierząt posiadających piękne futro. Produkty Hope Farms pozwalają utrzymać zwierzę w dobrej kondycji i uzyskać odpowiednią odporność na choroby (zakaźne). Karmy Hope Farms dla gryzoni to efekt wielu przeprowadzonych przez firmę badań naukowych oraz praktycznego doświadczenia.

Zgodnie z naturalnymi wymaganiami pokarmowymi wszystkie karmy Hope Farms dla gryzoni są odpowiednio zbilansowane i wzbogacone w określony składniki. Dostępne są specjalne mieszanki dla każdego gatunku gryzoni.

W skrócie: Produkty Hope Farms to wyselekcjonowane, smakowite pożywienie dla Twojego zwierzaka, które jest zgodne z jego naturalnym sposobem odżywiania. Szczerze mówiąc, na rynku nie ma lepszego. Tak jak jest to w naturze, w karmach Hope Farms nie znajdziemy żadnych syntetycznych dodatków zapachowych, smakowych czy barwników.

Kontrola jakości

Niezawodne produkty Hope Farms zadowalają użytkowników już od wielu lat. Jakość i skład produktów podlegają stałej kontroli, zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej. Produkty Hope Farms można rozpoznać po pieczęci „Kontrola jakości Hope Farms” gwarantującej stały skład oraz wysoką jakość surowców. Najwyższej jakości karma dla zdrowia zwierząt.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart